Aktuálne filmy

STEHLÍK
Originálny názov: The Goldfinch
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 12. september 2019
Žáner: dráma

Theodore „Theo“ Decker mal 13 rokov, keď mu zabili mamu počas bombového útoku v Metropolitnom múzeu umenia. Tragédia mu úplne zmenila život, ktorý sa od tej chvíle zmenil na nekonečnú cestu plnú smútku a viny, znovuzrodenia a vykúpenia – ale aj lásky.

Ďalšie informácie

TO: KAPITOLA 2
Originálny názov: It: Chapter Two
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 5. september 2019
Žáner:  horor, triler

V pokračovaní najúspešnejšieho hororu všetkých čias sa do mesta Derry vracia zlo a členovia Klubu núl budú musieť opäť spojiť svoje sily na mieste, kde to všetko začalo.

Ďalšie informácie

DIEGO MARADONA
Originálny názov: DIEGO MARADONA
Krajina pôvodu: Veľká Británia
Premiéra: 15. august 2019
Žáner: dokument, životopisný

Diego je usmievavý chlapec z predmestia, ktorý miluje futbal a svoju veľkú rodinu. Vďaka obrovskému talentu plní sny sebe, svojim blízkym i stovkám miliónom fanúšikom po celom svete.

Ďalšie informácie

KRÁĽOVNÉ ZLOČINU
Originálny názov: THE KITCHEN
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 8. august 2019
Žáner: dráma

Kriminálna dráma Kráľovné zločinu sa odohráva v 70. rokoch v New Yorku v oblasti nazývanej Hell´s Kitchen. Hviezdne herečky Melissa McCarthy, Tiffany Haddish a Elisabeth Moss, sa predstavia v úlohách manželiek New Yorských gangstrov.

Ďalšie informácie

SLNOVRAT
Originálny názov: Midsommar
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 1. august 2019
Žáner: dráma, horor

Vizionársky režisér Ari Aster (Prekliate dedičstvo) prichádza s ďalším hrôzou nasiaknutým príbehom, v ktorom sa tentoraz temnota ukáže už za bieleho dňa. Dani a Christian sú mladý americký pár, v ktorom to začína škrípať.

Ďalšie informácie

IBIZA
Originálny názov: IBIZA
Krajina pôvodu: Francúzsko
Premiéra: 25. júl 2019
Žáner: komédia

Christian Clavier, známy z divácky úspešnej francúzskej komédie „Čo sme komu urobili?“, je ideálnym tatkom na poriadnu párty a vďaka nemu dostáva filmový žáner „zničené prázdniny“ úplne nový rozmer.

Ďalšie informácie