Aktuálne filmy

ZLOŽKA 64
Originálny názov: JOURNAL 64
Krajina pôvodu: Dánsko
Premiéra: 17. január 2019
Žáner: kriminálny mysteriózny triler

Do rúk detektíva Carla Mørcka a jeho asistenta Assada z kriminálneho Oddelenia Q sa dostáva ďalší nevyriešený prípad súvisiaci s tromi mumifikovanými telami sediacimi okolo jedálenského stola...

Ďalšie informácie

PAŠERÁK
Originálny názov: THE MULE
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 10. január 2019
Žáner: dráma

Clint Eastwood stvárňuje Earla Stona, osamelého 80-ročného muža na mizine s krachujúcim biznisom, ktorý dostane ponuku robiť obyčajného šoféra. Znie to jednoducho, no Earl nevedomky podpísal zmluvu na drogového kuriéra pre mexický kartel...

Ďalšie informácie

AQUAMAN
Originálny názov: AQUAMAN
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 13. december 2018
Žáner: akčný, dobrodružný

Ďalší superhrdina zo sveta DC Comics poodhalí svoj pôvod v akčnom dobrodružstve odohrávajúcom sa tentokrát v dychvyrážajúcom podmorskom svete siedmich morí.

Ďalšie informácie

DO PLAVIEK!
Originálny názov: Le Grand Bain
Krajina pôvodu: Francúzsko
Premiéra: 6. december 2018
Žáner: komédia

Keď depresívny Bertrand trpiaci krízou stredného veku, odpovie na inzerát, ktorý hľadá nového člena do družstva mužského synchronizovaného plávania (áno, máme na mysli mužské akvabely) netuší, že v amatérskom družstve nájde nielen priateľov, ale i novú chuť do života. Komédia nielen o tom, ako dlho musíte zadržať dych, abyste prežili život.

Ďalšie informácie

VYCESTOVACIA DOLOŽKA PRE DUBČEKA
Originálny názov: VYCESTOVACIA DOLOŽKA PRE DUBČEKA
Krajina pôvodu: Slovensko
Premiéra: 6. december 2018
Žáner: strihový dokumentárny film s dramatizovanými situáciami

TRIGON PRODUCTION zrealizovala v koprodukcii s verejnoprávnou RTVS dokumentárny film Vycestovacia doložka pre Dubčeka. Dokument sa zaoberá práve udalosťami spojenými s udelením doktorátu honoris causa univerzitou v Bologni v roku 1988 a Dubčekovou cestou do Talianska, aby si ocenenie mohol osobne prevziať.

Ďalšie informácie

Čertovské pero
Originálny názov: Čertí brko
Krajina pôvodu: Česká republika
Premiéra: 29. november 2018
Žáner: rozprávka, rodinný

Príbeh nás zavedie do malého pokojného mestečka Švindľov, kde miestni žijú svojim bežným životom remeselníkov a sedliakov a možno ani netušia, že všetky ich priestupky a hriechy sú starostlivo monitorované miestnou pekelnou pobočkou Šupvidly. Hriechy v pekle zapisuje, spravodlivo a neomylne, kúzelné pero z kohúta samotného Lucifera.

Ďalšie informácie

Pat & Mat: Zimné dobrodružstvá
Originálny názov: Pat a Mat: Zimné radovánky
Krajina pôvodu: Česká republika
Premiéra: 22. november 2018
Žáner: rodinný, bábková animácia

Blíži sa zima a naši kutilovia Pat a Mat to nemôžu nechať len tak, a o to viac ak ich “zaskočí“ snehová nádielka. Ako si poradia s vianočnou výzdobou ich nových domov a aké vianočné darčeky si podarujú pod vianočným stromčekom?

Ďalšie informácie