Aktuálne filmy

Shazam! Hnev bohov
Originálny názov: Shazam! Fury of the Gods
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 16. marca 2023
Žáner: akčný, dobrodružný

Billy Batson a jeho súrodenci z pestúnskej rodiny sa stále učia skĺbiť ich životy tínedžerov s ich životmi superhrdinov. Keď ale na Zem prídu Atlasove dcéry, trojica pomstychtivých starovekých bohýň, Billy a jeho rodina sú vrhnutí do boja o svoje superschopnosti, životy a osud ich sveta.

Ďalšie informácie

ZATMENIE
Originálny názov: Zatmění
Krajina pôvodu: Česko
Premiéra: 9. marca 2023
Žáner: komédia, thriller

Konverzačný thriller s nádychom cynickej komédie, v ktorom zohráva dôležitú úlohu jediná autonehoda. Pre žiadneho jej účastníka nie je fatálna, možno preto k nej nikto nevolá políciu. V nepríjemnej situácii sa na pozadí temnej lesnej kulisy odhaľujú charaktery všetkých zúčastnených. A navyše sa začína stmievať...

Ďalšie informácie

Creed III
Originálny názov: Creed III
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 2. marca 2023
Žáner: dráma, športový

Po ovládnutí boxerského sveta sa Adonisovi „Donniemu“ Creedovi (Michael B. Jordan) darí v kariére aj v rodinnom živote. Keď sa jeho kamarát z detstva a bývalý boxerský talent Damian „Dame“ Anderson (Jonathan Majors) po dlhom treste vo väzení opäť objaví, túži dokázať, že si zaslúži svoje miesto ringu.

Ďalšie informácie

JACK MIMOUN A TAJOMNÝ OSTROV
Originálny názov: Jack Mimoun et les secrets de Val Verde
Krajina pôvodu: Francúzsko
Premiéra: 2. marca 2023
Žáner: komédia

Dva roky po tom, čo prežil sám na nepriateľskom ostrove Val Verde, sa Jack Mimoun stal hviezdnym dobrodruhom. Kniha rozprávajúca jeho príbeh je bestsellerom a jeho televízny program láme rekordy v sledovanosti.

Ďalšie informácie

MÚMIE
Originálny názov: Mummies
Krajina pôvodu: Španielsko
Premiéra: 16. februára 2023
Žáner: animovaný, rodinný

„Film sleduje zábavné dobrodružstvá troch egyptských múmií, ktoré žijú v podzemnom tajnom meste ukrytom v starovekom Egypte. Toto trio zahŕňa princeznú, bývalého kočiša a jeho mladšieho brata spolu s jeho domácim miláčikom krokodílom.

Ďalšie informácie

Magic Mike: posledný tanec
Originálny názov: Magic Mike´s Last Dance
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 9. februára 2023
Žáner: tanečná komédia

„Magický“ Mike Lane (Channing Tatum) sa po dlhšej prestávke opäť dostáva na scénu, potom, čo mu nevyšiel obchod a bral malé kšefty ako barman. Mike teraz mieri do Londýna spolu s prominentnou spoločníčkou (Salma Hayek Pinault), ktorá ho zlákala ponukou, aká sa neodmieta.

Ďalšie informácie

SLÚŽKA
Originálny názov: Slúžka
Krajina pôvodu: SR, ČR
Premiéra: 2. februára 2023
Žáner: historická dráma

Film Slúžka je novinkou režisérky Mariany Čengel Solčanskej (Únos, Sviňa), inšpirovanou rovnomenným románom Hany Lasicovej.

Ďalšie informácie