Agenti Dementi

Premiéra: 4. februára 2016
Originálny názov: Mortadelo y Filemón contra Jimmy el Cachondo
Krajina pôvodu: Španielsko
Rok výroby: 2014
Žáner: animovaný / komédia
Dĺžka: 91 minút
Jazyková verzia: slovenský dabing
Odporúčaná prístupnosť: tento film je prístupný pre všetky vekové kategórie
Formát: 2D digital
Zvuk: Dolby Digital/DTS/SDDS
Oficiálna stránka:
Réžia: Javier Fesser
Scenár: Javier Fesser
Kamera:
Hudba:
Hrajú: v slovenskom znení: Miroslav Trnavský, Juraj Predmerský, Peter Rúfus, René Jankovič, Ondrej Kaprálik, Dušan Tarageľ, Gregor Hološka, Zuzana Šebová, Martina Dolna, Juraj Baláž, Ivan Vojtek ml.
Kreatívna Európa


Krátky obsah:
Mortadelo a Filemón (Agenti dementi) sú tí "najcennejší" superšpióni TIA (Tajnej vládnej agentúry) povolaní riešiť zločiny, ktoré žiadny iný agent nevyrieši... alebo skôr skazí situácie tak, ako to nikto iný nedokáže. Aby bolo zrejmé, ako ťažké je ich poslanie, Mortadelo a Filemón využívajú prevleky rovnako tak ako bizarné a dosť často nepoužiteľné nápady, ktoré spolu s ich originálnym ostrovtipom zvrátia misiu v bláznivé dobrodružstvo, ktoré vo svete zločinu nemá obdoby.
Tentokrát musí čeliť dvom ukrutným hrozbám: Jimmimu, šialenému zloduchovi, ktorý má v pláne vyhodiť vedenie TIA do povetria a Obrovi Karolovi, odpornému kriminálnikovi, ktorý túži po veľmi osobnej vendete proti Filemónovi.

Trailer:

     Distribučný list


/agenti-dementi/agenti-dementi/agenti-dementi/agenti-dementi/agenti-dementi/agenti-dementi/agenti-dementi/agenti-dementi/agenti-dementi