Pat & Mat: Zimné dobrodružstvá

Premiéra: 22. novembra 2018
Originálny názov: Pat a Mat: Zimné radovánky
Krajina pôvodu: Česká republika
Rok výroby: 2018
Žáner: rodinný, bábková animácia
Dĺžka: 60 min.
Jazyková verzia: bez dialógov
Odporúčaná prístupnosť: tento film je prístupný pre všetky vekové kategórie
Formát: 2D
Réžia: Marek Beneš
Scenár: Marek Beneš
Kamera: Jan Chvojka
Hrajú: Pat a Mat
Kreatívna Európa

Krátky obsah:
Blíži sa zima a naši kutilovia Pat a Mat to nemôžu nechať len tak, a o to viac ak ich “zaskočí“ snehová nádielka. Ako si poradia s vianočnou výzdobou ich nových domov a aké vianočné darčeky si podarujú pod vianočným stromčekom? A majú vlastne naši majstri vianočný stromček, taký ako ho poznáme, alebo si vyrobia svoj vlastný „kutilský“? Čo urobí Pat a Mat so snehovou kalamitou, ktorá sa im napadá na záhradu a aký nový stroj a riešenia vymyslia? Po zábave na snehu príde určite vhod horúca sauna, tak prečo by si ju rovno nepostavili. A čo tak vyrobiť si vlastný betlehem a osláviť Silvestra.
Pre našich majstrov to nie je žiadna komplikácia prekážkou a žiadna výzva dostatočne veľká. Pat a Mat a ich zimné dobrodružstvá, tak to tu ešte nebolo!


     Distribučný list


/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva/pat-mat-zimne-dobrodruzstva