Pripravujeme

AIR
Originálny názov: AIR
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 5. apríla 2023
Žáner: dráma, komédia, životopisný

AIR, v hlavnej úlohe s Mattom Damonom v réžii Bena Afflecka, odhaľuje neuveriteľné spojenie, ktoré zmení budúcnosť jednej značky.

Ďalšie informácie

STÁVKA NA ZLATO
Originálny názov: Spinning Gold
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 13. apríla 2023
Žáner: dráma, hudobný, životopisný

Najväčší nerozpovedaný príbeh o hudbe! Čo majú spoločné Donna Summer, Cher, Village People a Bill Withers s rockovou skupinou KISS?

Ďalšie informácie

EVIL DEAD: VZOSTUP ZLA
Originálny názov: Evil Dead Rise
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 20. apríla 2023
Žáner: horor

Večne rozcestovaná Beth sa rozhodne po rokoch navštíviť svoju staršiu sestru Ellie, ktorá žije s tromi deťmi v stiesnenom byte v Los Angeles. Návštevu však preruší nečakaný objav tajomnej knihy, ktorá vyvolá prastaré zlo a v budove rozpúta peklo.

Ďalšie informácie

ZODI A TEHU: PRINCOVIA PÚŠTE
Originálny názov: Zodi & Tehu, frères du désert
Krajina pôvodu: Francúzsko
Premiéra: 18. mája 2023
Žáner: dobrodružný, rodinný

Zodi, 12-ročný nomád, objaví v púšti osirelé ťavie mláďa. Ujme sa ho, dá mu meno Tehu a stane sa jeho najlepším priateľom. Zodi sa od veterinárky Julie dozvie, že Tehu je výnimočný bežec a môže svojmu kmeňu priniesť veľa peňazí.

Ďalšie informácie

JUST SUPER
Originálny názov: Just Super
Krajina pôvodu: Nórsko
Premiéra: 1. júna 2023
Žáner: animovaný, dobrodružný

Nemusíte byť superhrdinovia, aby ste boli super. Hedviga má jedenásť a svet sa jej otočí naruby. Dostane totiž možnosť prevziať úlohu superhrdinky po svojom otcovi. Keď však nechtiac sprala otcov kostým, on už nemôže viac byť slávnym Superlevom.

Ďalšie informácie

FLASH
Originálny názov: The Flash
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 15. júna 2023
Žáner: akčný, dobrodružný

Svety sa zrazia, keď Barry využije svoje superschopnosti na cestovanie späť v čase, aby zmenil udalosti z minulosti. Keď však jeho pokus o záchranu svojej rodiny neúmyselne zmení budúcnosť, Barry uviazne v realite, do ktorej sa vrátil generál Zod, hrozí zničenie sveta a nie sú tu žiadni superhrdinovia, na ktorých by sa mohol obrátiť.

Ďalšie informácie