Pripravujeme

SCOOB!
Originálny názov: SCOOB!
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 23. 7. 2020
Žáner: animovaný, rodinný, komédia

Už od detstva riešia Shaggy Rogers, Fred Jones, Velma Dinkley a Daphne Blake záhady po celom svete so Shaggyho maznáčikom, Scoobym-Doo, ale ich najväčšia záhada ešte len príde, keď Blue Falcon najme Shaggyho a Scoobyho, aby zmaril úsilie Dicka Dastardlyho spôsobiť psiu apokalypsu.

Ďalšie informácie

NEDOTKNUTÍ
Originálny názov: COME AS YOU ARE
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 23. 7. 2020
Žáner: komédia

Traja mladí muži so zdravotným postihnutím (Grant Rosenmeyer, Hayden Szeto a Ravi Patel) utekajú od svojich až príliš starostlivých rodičov na výlet do bordelu v Montreale, kde poskytujú služby zákazníkom so špeciálnymi potrebami...

Ďalšie informácie

#FOLLOWME
Originálny názov: Follow me
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 6. 8. 2020
Žáner: horor

Hviezda sociálnych sietí vycestuje s priateľmi do Moskvy kvôli novému obsahu pre svoj úspešný vlog. Keďže on sám a aj jeho kamaráti radi posúvajú hranice a snažia sa uspokojiť rastúci počet divákov, zapoja sa do vražednej hry plnej záhad, extrémov a nebezpečenstva.

Ďalšie informácie

TENET
Originálny názov: Tenet
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 12. 8. 2020
Žáner: akčný, dobrodružný

Akčný veľkofilm, v ktorom hlavnú úlohu hrá medzinárodná špionáž, cestovanie v čase a evolúcia. Podľa všetkého o mužovi, ktorý sa snaží zabrániť tretej svetovej vojne prostredníctvom cestovania v čase a znovuzrodenia.

Ďalšie informácie

FATIMA
Originálny názov: Fatima
Krajina pôvodu: USA, Portugalsko
Premiéra: 13. 8. 2020
Žáner: historická dráma

Strhujúca historická dráma, nakrútená podľa skutočných udalostí, odhaľuje príbeh detí, ktoré sa stali svedkami zázraku. Desaťročná pastierka Lucia spolu so sesternicou a bratrancom ohlásia, že sa im v portugalskej Fatime zjavila Panna Mária. Inšpirujú tisíce veriacich, no musia tiež bojovať s nedôverou skeptikov. Fatimské zjavenie navždy zmení ich životy...

Ďalšie informácie

ŠŤASTIE JE KRÁSNA VEC
Originálny názov: Štěstí je krásna věc
Krajina pôvodu: Česko
Premiéra: 20. 8. 2020
Žáner: komédia

Výhra balíka peňazí v lotérii človeku rozhodne zmení život. Otázka je ako...

Ďalšie informácie

PINOCCHIO
Originálny názov: Pinocchio
Krajina pôvodu: Taliansko
Premiéra: 3. 9. 2020
Žáner: dobrodružný, rodinný, komédia

Rezbár Geppetto vychováva oživenú bábku Pinocchia ako vlastného syna. Pinocchio však nie je úplne najvzornejší chlapec a nechá sa ľahko zviesť k darebáctvam, vďaka ktorým prežíva veľké množstvo rôznych dobrodružstiev...

Ďalšie informácie

WONDER WOMAN 1984
Originálny názov: Wonder Woman 1984
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 1. 10. 2020
Žáner: akčný, dobrodružný

V novom filmovom dobrodružstve mocnej komiksovej hrdinky sa posunieme do osemdesiatych rokov a budeme spolu s ňou čeliť dvom novým nepriateľom - Max Lordovi a Gepardici (The Cheetah).

Ďalšie informácie

V PASCI
Originálny názov: Breaking Surface
Krajina pôvodu: Nórsko, Švédsko, Belgicko
Premiéra: 5. 11. 2020
Žáner: akčný triler

Niekoľko dní po Vianociach sa švédsko-nórske nevlastné sestry Ida a Tuva vydali na zimný ponor do odľahlej časti nórskeho pobrežia. Ku koncu ponoru Tuvu privalí odlomená skala a uväzní ju pod vodou.

Ďalšie informácie