Ponuka spolupráce

Milí kolegovia,

týmto by sme vás radi oslovili s ponukou našej služby – poskytovaním práv na verejné premietanie (public rights) prostredníctvom DVD nosičov.
Continental film získal práva na distribúciu titulov na verejné projekcie, a to vo filmových kluboch, reštauráciách, autobusoch, kaviarňach, prázdninových táboroch, nemocniciach, liečebných ústavoch, vo vojenských zložkách, väzniciach, hosteloch a pod.
Verejné premietanie je každé predstavenie, na ktoré sa pozerá viac ako 5 ľudí, bez ohľadu na to, či prevádzkovateľ tohto predstavenia vyberá, alebo nevyberá vstupné.
Tieto projekcie sú riešené formou zapožičania DVD nosiča za poplatok (tzv. požičovné) na vopred dohodnutú dobu. Po tejto dobe prevádzkovateľ vráti nosič späť distribútorovi – Continental filmu.
Verejné premietanie sa môže uskutočňovať len prostredníctvom DVD nosičov, ktoré majú špeciálne označenie, že ide o nosič určený výhradne na verejné premietanie, a ktoré môže zapožičať len Continental film.
Prevádzkovateľ tiež zodpovedá za to, že pri manipulácii s nosičom budú dodržané ustanovenia autorského zákona a distribučných práv. Najmä, že nosič nebude skopírovaný, nosič nebude použitý nad rámec dohodnutý s distribútorom, napr. zapožičaním nosiča inému používateľovi alebo inej tretej osobe, či premietaním nosiča mimo dohodnutých predstavení.
V prípade porušenia týchto nariadení bude páchateľ potrestaný finančnou pokutou vo výške 330 –1660,- Eur.
Tak ako na celom svete, aj na Slovensku je vo veľkej miere rozšírené filmové pirátstvo, ktoré je závažným a jednoznačným porušovaním zákona o ochrane autorských práv! Týmto porušovaním sa zaoberajú rôzne medzinárodné organizácie. Hlavným vnútroštátnym zákonom na Slovensku, ktorý sa zaoberá ochranou autorských práv je autorský zákon. Oslovujeme Vašu spoločnosť aby sme Vás upozornili, že porušovanie autorských práv je trestné!
V prípade záujmu nás prosím kontaktujte na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

Tešíme sa na spoluprácu :)