Sex v meste

SEX V MESTE
Originálny názov Sex and the City: The Movie
Krajina pôvodu USA
Rok výroby 2008
Žáner romantická komédia
Dĺžka 145 min
Jazyková verzia slovenské titulky
Prístupnosť tento film je nevhodný pre maloletých do 15 rokov
Réžia Michael Patrick King
Scenár Michael Patrick King
Hudba Aaron Zigman (Let's Dance 2 Street Dance)
Hrajú Sarah Jessica Parker (Mars útočí!, Na dostrel), Cynthia Nixon (Marvinova izba), Chris Noth (Stroskotanec), Jennifer Hudson (Dreamgirls), Evan Handler ("Nezvestní"), Kim Cattrall, Kristin Davis, Lynn Cohen (Mníchov)
Oficiálna stránka http://www.sexandthecitymovie.com/


O filme:
Keď ide o veľkosť obrazovky, platí, že čím väčšia, tým lepšiá! Sex v meste prichádza na plátna kín 12. júna a sľubuje odpovede na všetky doteraz nezodpovedané otázky – skončia Carrie a Pán Božský konečne spolu? Dokáže byť Samantha spokojná len s jedným mužom? Otehotnie Charlotte niekedy? Dokážu Miranda a Steve žiť naveky šťastne spolu.
Carrie Bradshaw (Sarah Jessica Parker), úspešná autorka a obľúbená módna ikona je späť. Pokračuje v rozprávaní vlastného príbehu o sexe, láske a módou posadnutých Newyorčankách a jej slávny cynický dôvtip je ostrejší ako kedykoľvek predtým. Dobrodružstvá Carrie, Samanthy (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Mirandy (Cynthia Nixon) pokračujú štyri roky po skončení seriálu.
Obľúbená štvorica sa neustále pohráva s prácou a vzťahmi a popri tom rieši materstvo, svadby a manhattanské nehnuteľnosti.