Sex v meste 2

SEX V MESTE 2
Originálny názov Sex and the City 2
Krajina pôvodu USA
Rok výroby 2010
Žáner romantická komédia
Dĺžka 146 min
Jazyková verzia slovenské titulky
Prístupnosť MP-15
Réžia Michael Patrick King
Scenár Michael Patrick King
Hrajú Sarah Jessica Parker (Mars útočí!, Na dostrel), Cynthia Nixon (Marvinova izba), Kim Cattrall, Kristin Davis, Chris Noth, Evan Handler ("Nezvestní"), Miley Cyrus (Hannah Montana), Penélope Cruz, Liza Minelli
Oficiálna stránka www.sexandthecitymovie.com


O filme:
Niekedy si jednoducho musíte vyraziť s babami von!

Zábava, móda, priateľstvo: Sex v meste 2 prináša všetko a ešte niečo navyše. Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) a Miranda (Cynthia Nixon) sa opäť s chuťou zahryznú do Big Apple. Ich životy a príbehy lások pokračujú v ďalšej časti, ktorá je ako obvykle plná žiarivého lesku.
Čo sa stane potom, ako vyslovíte “Áno”? Život je presne taký, o akom dámy vždy snívali, ale nebol by to Sex v meste, aby im nepriniesol nejaké nečakané prekvapenia… tentokrát v podobe čarovného, slnkom zaliateho dobrodružstva, ktoré ich zavedie ďaleko od New Yorku – na jedno z najluxusnejších, najexotickejších a najvzrušujúcejších miest na svete, kde sa večierky nikdy nekončia a každé zákutie skrýva nejaké tajomstvo. Štyrom hrdinkám sa podarí uniknúť práve včas, aby neupadli do klasického stereotypu manželských a materských povinností a nabrali silu im vzdorovať.