Znovu 17

 
Originálny názov 17 Again
Krajina pôvodu USA
Rok výroby 2009
Žáner komédia
Dĺžka 102 min
Jazyková verzia slovenské titulky
Prístupnosť tento film je nevhodný pre maloletých do 12 rokov
Réžia Burr Steers
Scenár Jason Filardi
Hrajú Zac Efron (High School Musical 1-3, Hairspray), Matthew Perry (Priatelia, Môj used zabiják, len blázni sa ponáhľajú), Leslie Mann (Nabúchaná, 40 rokov a stále panic, Parfém), Thomas Lennon (Hancock, Stopárov sprievodca po galaxii)
Oficiálna stránka http://www.17againmovie.com/


O filme:
Teenager Mike O'Donnell (Zac Efron) má všetko – je úspešným športovcom, obľúbeným v kolektíve, ktorého čaká štipendium na univerzite. Náhle sa však rozhodne všetkého sa vzdať a oženiť sa so svojou stredoškolskou láskou Scarlet.
O 25 rokov neskôr si dospelý Mike (Matthew Perry) uvedomuje, že jeho život nie je celkom tým, čo očakával. Odišiel od manželky, Scarlett (Leslie Mann), býva so svojím najlepším kamošom Nedom (Thomas Lennon), jeho kariéra vo farmaceutickej spoločnosti stagnuje a jeho vzťah k vlastným deťom v teenagerskom veku je na bode mrazu. Po tom ako prepasie ďalšiu šancu na postup v zamestnaní, navštívi svoju bývalú školu, aby si pripomenul svoje basketbalové úspechy a porozmýšľal nad životom, ktorý mohol mať. V spomínaní na minulosť ho vyruší školník, s ktorým sa zhodnú na tom, aké bolo všetko skvelé, keď mal 17. Po ceste domov Mike zbadá záhadného školníka stáť na okraji útesu ako sa pripravuje skočiť do rieky. Mike vybehne z auta, aby ho zachránil, ale keď sa k nemu priblíži, muž zmizne. Mike spadne do rieky a zrazu má znovu 17.....