Aktuálne filmy

V ZAJATÍ MYSLE
Originálny názov: Mindcage
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 26. januára 2023
Žáner: triler

Detektívi Jake Doyle (Martin Lawrence) a Mary Kelly (Melissa Roxburgh) žiadajú o pomoc uväzneného sériového vraha menom Umelec (John Malkovich), keď začne niekto napodobňovať jeho vraždy.

Ďalšie informácie

ZÚBKOVÁ VÍLA
Originálny názov: My Fairy Troublemaker
Krajina pôvodu: Luxembursko, Nemecko
Premiéra: 19. januára 2023
Žáner: animovaný, rodinný

Violetta, večne zvedavá a rozmarná víla sa chce stať zúbkovou vílou, no stále nedokáže vykúzliť hračky, ktoré by mala deťom nechať za zúbky. Veľká skúška sa blíži a zúbkovými vílami sa môžu stať len tí, ktorí úspešne zložili skúšku.

Ďalšie informácie

ŽELANIE K NARODENINÁM
Originálny názov: Přání k narozeninám
Krajina pôvodu: Česká republika
Premiéra: 19. januára 2023
Žáner: komédia

Líba - mamička, babička, ale predovšetkým vládkyňa rodiny, má okrúhle narodeniny. Tie sa vždy oslavujú v rodinnom kruhu, ale o tom, koľké to práve sú, sa nahlas v rodine nehovorí, takže je to tak trochu tajomstvo. To ale nie je jediné tajomstvo, ktoré rodina skrýva.

Ďalšie informácie

SUPERŽENA
Originálny názov: Superžena
Krajina pôvodu: Slovenská republika
Premiéra: 1. decembra 2022
Žáner: komédia

Šesť chlapov - scenáristov dostalo zadanie napísať filmovú poviedku na tému: ako si predstavuješ superženu? Táto nevyčerpateľná studnica ženského sveta dostáva cez scenáristov až nečakane prekvapivé zápletky a vyznenia. Stretávame sa so ženami v rôznych situáciách, ktoré na prvý pohľad nemajú nič spoločné s predstavou ženy v superlatívoch a o to sú poviedky prekvapivejšie...

Ďalšie informácie

BONES AND ALL
Originálny názov: Bones and all
Krajina pôvodu: Taliansko, USA
Premiéra: 24. novembra 2022
Žáner: dráma, horor, romantický

Zaľúbia sa do seba a vydajú sa na cestu Amerikou osemdesiatych rokov. Okrem lásky ich však spája aj neodolateľná chuť na ľudské mäso...

Ďalšie informácie

MALÝ WINNETOU
Originálny názov: Der Junge Häuptling Winnetou
Krajina pôvodu: Nemecko
Premiéra: 10. novembra 2022
Žáner: dobrodružný, rodinný

Zatiaľ, čo sa 12-ročný Winnetou vidí už ako veľký bojovník, jeho otec verí, že sa má ešte veľa čo učiť. Keď nepríde stádo bizónov, čím sa ohrozí prežitie kmeňa, Winnetou využije príležitosť dokázať svojmu otcovi, že aj on vie byť malý náčelník.

Ďalšie informácie

ZA VŠETKÝM HĽADAJ ŽENU
Originálny názov: Za vším hledej ženu
Krajina pôvodu: Česko
Premiéra: 3. novembra 2022
Žáner: komédia

Tridsaťročná Alex (Hana Vagnerová) neprežíva práve šťastné obdobie s priateľom a keď stretne staršieho charizmatického Alberta (Marek Vašut), podľahne jeho šarmu. Okamžite sa zamiluje, ale čoskoro narazí na jeho tvrdú škrupinu.

Ďalšie informácie

KLAMÁR NA PLNÝ ÚVÄZOK
Originálny názov: Menteur
Krajina pôvodu: Francúzsko
Premiéra: 27. októbra 2022
Žáner: komédia

Jérôme je nenapraviteľný klamár. Jeho rodina ani kamaráti už neznesú jeho každodenné výmysly a snažia sa mu dohovoriť. Jérôme však nepočúva, čo mu hovoria. Zaplieta sa do lží čoraz viac, až kým ho nezasiahne kliatba...

Ďalšie informácie

BLACK ADAM
Originálny názov: Black Adam
Krajina pôvodu: USA
Premiéra: 20. októbra 2022
Žáner: akčný, dobrodružný

Takmer 5000 rokov po tom, čo získal nadľudské sily egyptských bohov – a následne bol uväznený– je Black Adam (Dwayne Johnson) oslobodený zo svojej hrobky a je pripravený konať v zmysle svojej jedinečnej formy spravodlivosti v modernom svete.

Ďalšie informácie